Jak jsem poznal děvku, aneb co mě naučily moje Ex

Categories Czech Dating Books, Dating BooksPosted on

Jak jsem poznal devku

Proč?
Tahle publikace vznikla hlavně proto, pokusit se předat schopnost poznat podvádějícího partnera, ještě nejlépe předtím, než se vám povede s ním dostat do vztahu, ale i ho poznat, když v něm právě jste.
Nevěra není správná, ničí především člověka, který podvádí, i když pro něj to v tu chvíli může být vytržením z reality.
Chvíli…
Ale Emocionální dopad na všechny účastníky je obrovský a nikdy to nedopadne dobře.
Pokud v tohle věříte, věříte v lepší vztahy a že je důležité sám sebe zlepšovat, je tahle kniha pro vás, pokud ne, můžete to jít zjistit z první ruky sami.
Zjistil jsem, že asi nej sem moc na dlouhé úvody, takže vás tady nebudu zatěžovat nějakými srdceryvnými příběhy o sobě, zeptejte se, jestli chcete, lhát vám nebudu, ale proč vlastně vznikla tahle kniha, která je součástí
trilogie “Šuk Booku”-“Honu na divoké kočky”  a “Jak jsem poznal děvku, aneb co mi naučily moje Ex?” kterou mátě právě před sebou?
Nicméně v pořadí moje už sedmá kniha a další dvě jsou na spadnutí?
Byla to potřeba plynoucí z nezměrné špatnosti, kterou jsem viděl kolem sebe?
Možná, ale všechno není černé a ani černobílé, proto jsem se rozhodl napsat trilogii, v první zmíněné šlo o to, jak to ve by to ideálně ve vztazích být mělo, tato kniha je o tom, jak to převážně ve skutečnosti je a poslední převážně o tom, jak se vyhnout největšímu zlu, na které můžete narazit.
Někdo mě může nazvat kontroverzním a ano, pokud je pro vás říkat věci tak jak jsou kontroverzní, potom miluju kontroverznost.
Byl jsem vychován k úctě a k lásce k ženám a v tomto duchu se nesou všechny publikace, ať už jde o prózu či poezii i můj život, pokud jste získali jiný dojem, je to pouze čistě váš dojem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pavel Šlajs